Autorius: Tagio

Kompanija „Wargaming“ paskelbė, kad itin populiarus free-to-play žaidimas „World of Tanks“ nuo šiol leidžia į karą išriedėti 4K raiškoje. Žaidimas startavo neseniai išleistoje galingesnėje Xbox One X konsolėje.

Dar 2010 metais išleistas „World of Tanks“ konsolėse debiutavo 2014 metais, kuomet pasirodė Xbox 360 konsolei skirta žaidimo versija. Visose platformose iki šiol išleistos žaidimo versijos nuolatos yra tobulinamos ir gerinamos. Tačiau būtent Xbox One X žaidimo versija pirmą kartą leidžia vaizdą šiame žaidime matyti 4K raiška. Taip pat nuo šiol visų Xbox konsolių žaidėjai gali žaisti ir bendrauti žaidime tarpusavyje. Tai visiems galioja Xbox 360, Xbox One, Xbox One S ir Xbox One X žaidėjams nepriklausomai nuo to, kurios kartos konsole žaidžiamas šis žaidimas – „Word of Tanks“ cross-platform funkcija veikia visoje Xbox konsolių šeimoje.

„Mes didžiuojamės tuo, jog „World of Tanks“ yra vienas iš Xbox One X konsolės išleidimo metu prieinamų žaidimų“ teigia TJ Wagner‘is, „Wargaming“ Čikagos ir Baltimorės padalinio kūrybos vadovas ir žaidimo vykdantysis prodiuseris. „Galimybės, kurias siūlo nauja platforma, leido mums sukurti geriau atrodantį ir geriau žaidžiamą „World of Tanks“, nei jis buvo ankstesnėse Xbox platformose. Mūsų komanda sunkiai dirbo, kad patobulintų kiekvieną žaidimo aspektą ir jau planuojame kaip žaidimas evoliucionuos šioje platformoje, kad suteiktume žaidėjams pačius geriausius potyrius.“

Taip pat nauji žaidėjai, tik dabar prisijungę prie „Tankų pasaulio“ iš „Microsoft“ parduotuvės gali atsisiųsti „World of Tanks X Edition Strater Kit“, kuris suteiks keletą papildomų gėrybių: antrojo lygio amerikiečių T1E6-X1 lengvąjį tanką su 100% pasirengimo lygį pasiekusia komanda, papildomą vietą tankui garaže ir trijų dienų „Premium“ prenumeratą.

Nevengiantys susimokėti už išskirtinumą žaidėjai gali įsigyti „Xbox Scorpion Bundle“. Šis žaidimo priedas suteiks ne tik 30 dienų „Premium“ prenumeratą ir didesnį patirties taškų kaupimą. Garaže taip pat rasime ir septintojo lygio sunkųjį amerikiečių tanką M56 Scorpion, kuris, kaip teigia kūrėjai, puikiai tiks judėti mėgstantiems snaiperiams.