Autorius: Artojas

Ubisoft pranešė, kad pernai PS3 ir Xbox360 sistemoms išleistas Assassin’s Creed: Rogue, bus išleistas ir asmeniniam kompiuteriui. Ši žaidimo versija pasirodys kovo 10 dieną.

Assassin’s Creed: Rogue buvo sukurtas UbiSoft Sofia studijoje, bendradarbiaujant su kolegomis Singapūro, Monrealio, Kvebeko, Čengdu, Milano ir Bucharešto. Žaidimas pasakoja Šėjaus Patriko Kormako istoriją, tad žaidėjai pirmą kartą istorijoje gauna visavertį, Tamplierių ordinui tarnaujantį, veikėją. Siužetas vystomas rytinėje JAV pakrantėje ir užgriebia pačias šiauriausias ir šalčiausias žemyno dalis. Naujas veikėjas ir pakitusios klimato sąlygos lėmė ir kelių naujų mechanikų atsiradimą. Išsamią Assassin’s Creed: Rogue apžvalgą rasite žemiau.

Visi anksto užsakę Assassin’s Creed: Rogue per Uplay Shop, papildomai gaus vieną septynių serijos žaidimų nemokamai. Žaidimas taip pat bus suderinamas su Tobii Tech akies sekimo sprendimu, tad žaidėjai turintys SteelSeries Sentry pelę, šiame žaidime galės išmėginti jos galimybes sekti žvilgsnį.

Žaidimą asmeniniam kompiuteriui adaptavo Ukrainoje įkurta studija — UbiSoft Kiev.

 

 

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!