Paskutinį balandžio mėnesio savaitgalį #GeekPropaganda lankėsi AnimeNights 2019 renginyje, kuriame, be visų kitų įmantrybių, vyko ir pirmoji PokeŠventė - pokemonų frančizės gerbėjams skirtas renginys.

Paskutinį balandžio mėnesio savaitgalį #GeekPropaganda lankėsi AnimeNights 2019 renginyje, kuriame, be visų kitų įmantrybių, vyko ir pirmoji PokeŠventė – pokemonų frančizės gerbėjams skirtas renginys.

Tiesa, panašu, kad norint būti Pokemonų gerbėju, visai nebūtina sėdėti apsikabinus PokeŠventės stulpą: pakalbinę įvairiomis geek-kultūros sritimis besipuikuojančius renginio lankytojus atradome, jog vienokia ar kitokia pokemoniškos nostalgijos dalelė slepiasi beveik kiekvieno širdyje.

Video siužete jūsų laukia ne tik ryškiausių renginio dalyvių pokemoniškos istorijos, bet ir itin įvairios nuomonės apie artėjantį, akyla fanų akimi stebimą “Pokemon: Detektyvas Pikachu” filmą. Kviečiame žiūrėti!


Nepraleiskite progos pamatyti išankstinę “Pokemon: Detective Pikachu” premjerą nemokamai! #GeekPropaganda kviečia į Pikachu Flashmobą ir nemokamą seansą: https://www.facebook.com/events/1181794828646784/

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!