Autorius: Mangirdas

Pirmadienį už NBA 2K serijos žaidimus atsakinga įmonė 2K paskelbė, jog ant rudenį pasirodysiančio NBA 2K18 Legend edition puikuosis ne kas kitas, o vienas iš ikoniškiausių kartos aukštaūgių – Shaquille O’Neal.

Vos praėjusiais metais į NBA šlovės muziejų įtrauktas krepšininkas grįžta į aikštelę naujajame žaidime, kartu su savimi atsinešdamas ir gausybę atsiminimų bei pasakojimų iš 19 metų trukusios karjeros.

„Norėčiau padėkoti NBA 2K už jų besitęsiantį palaikymą krepšinio aikštelėje bei televizorių ekranuose, – teigė lygos žvaigždė per inauguraciją į šlovės muziejų, – džiaugiuosi galėdamas būti ant NBA 2K18 Legend edition viršelio ir tikiuosi, jog fanai džiaugsis atkurdami bei iš naujo išgyvendami mano svarbiausius krepšinio karjeros momentus.“

NBA 2K serijos fanai, iš anksto užsisakę NBA 2K18 Legend Edition ir NBA 2K18 Legend Edition Gold žaidimo versijas, gaus įvairių virtualių priedų bei riboto leidimo Shaquille O’Neal plakatą bei vienetinius žaidimo lipdukus.

NBA 2K18 turėtų pasirodyti rugsėjo 15-ąją ir bus skirtas asmeniniams kompiuteriams, Xbox One, Xbox 360, PS3, PS4 bei Nintendo Switch konsolėms.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!