Kasmetine tradicija tapęs AnimeWeekend jau šeštus metus iš eilės pristato sezonį renginių ciklą AnimeWeekend: Winter/Spring '19.

Kasmetine tradicija tapęs AnimeWeekend jau šeštus metus iš eilės pristato sezonį renginių ciklą AnimeWeekend: Winter/Spring ’19.

Šiemet renginio lankytojų laukia dviejų – dieninės ir naktinės – dalių programa. Matysime pagrindinius Cosplay ir K-POP šokių konkursus, o taip pat savo jėgas galėsite išbandyti jau pamėgtuose LanParty konsolių turnyruose, Mortal Kombat bei kitų kovų žaidimų arenose ar nors ir iki ryto savo ištvermę demonstruoti Just Dance šokių aikštelėje!
Šį kartą renginį stiprina ir BalticCon LanParty dalis, kurioje taip pat netruks susidūrimų akis į akį CS:Go ir League of Legends turnyruose. Daugybė įvairių konkursų lauks ir Menų Alėjoje bei Pagrindinėje Scenoje, tad netikėtai užsinorėję sudalyvauti spontaniškose varžybose renginio metu tikrai turės iš ko pasirinkti.

Galime pasidžiaugti, kad šių metų renginyje savo užpakaliuką įkišo ir #GeekPropaganda – renginio metu su jumis sveikinsis ir šypsenas dalins Agnė Juškėnaitė, o patys didžiausi geekai galės įsigyti ir oficialios #GeekPropaganda atributikos! Na, o kalbant apie atributiką, renginys šiemet džiugins ir prekybininkų įvairove: nuo įprastos anime atributikos, kolekcinių figūrėlių ir žaislų, K-POP grupių aksesuarų ar rytietiškos virtuvės gėrybių iki ne mažiau geekiškų vakarų kultūros kūrinių, komiksų ar net stalo žaidimų.

Renginio programa, pranešimai ir susitikimai jau skelbiami AnimeWeekend Facebook platformoje: https://www.facebook.com/AnimeWeekend.Lt

AnimeWeekend: Winter/Spring ’19 jūsų lauks jau Kovo. 16 d. Vilniuje, Mykolo Romerio Universiteto I-ame korpuse.

Daugiau informacijos ir dalyvių registracija:
https://www.facebook.com/events/406657639910582/
www.animeweekend.lt