GeekPropaganda kalbasi su po TMiracle slapyvardžiu besislepiančiu iliustratoriumi Andriumi Karavaičiu.

GeekPropaganda: Sveikas gyvas, Andriau! Papasakok, prašau, ką čia gero veiki ir nuo ko viskas prasidėjo.

Andrius Karavaitis: Esu savamokslis (ir vis dar besimokantis) illiustratorius, bandantis “prasimušti” tiek socialiniuose tinkluose, tiek kompiuterinių žaidimų industrijoje. Pasirinkti šį kelią mane pastūmėjo meilė kompiuteriniams žaidimams (ypač League of Legends) bei anime (japonų animacija). Manau, šie įkvėpimo šaltiniai gerai atsispindi ir mano kūryboje – labiausiai linkstu prie semi-realismo su anime stilistikos elementais.

GP: Kokiose industrijose dirbi ar svajoji dirbti ateityje?

AK: Ateityje svajoju prisidėti prie AAA žaidimų projektų (tokių kaip League of Legends; Cyperpunk 2077; Nier: Automata ir t.t.), ar net keletą metų praleisti žaidimų studijose. Deja, šiuo metu mano žinios tam nėra pakankamos ir dar laukia ilgas kelias profesionalumo link. Vis tik, noriu pasidalinti savo kelione su kitais žmonėmis bei po truputį kurti savo komercinį įvaizdį, tad daug dėmesio skiriu populiarumui socialiniuose tinkluose. Kartais ten sutikti sekėjai galiausiai tampa klientais ir užsisako illiustracijas pagal individualius poreikius. Taip pat savo kūrybos procesą tiesiogiai transliuoju Twitch bei Youtube platformose. Galiausiai tikiuosi išsiplėsti ir kurti nepriklausomai, finansuojamas tik Twitch ir Patreon sekėjų , kaip tai daro vieni iš mano herojų, jau pasiekusių aukštumas: Paul Kwon (Zeronis); Sakimi-chan; RaikoArt; Wlop; Guweiz, KronPrinz t.t.

GP: Ką įvardintum, kaip savo didžiausią pasiekimą grafikos srityje?

AK: Mano artistinė kelionė yra labai ankstyvoje pradžioje, todėl dar neturiu jokio didelio pasiekimo, kuriuo galėčiau nustebinti. Na, Birželio 8-9 dienomis dalyvausiu vienoje didžiausių anime expo Europoje – ‘’Dokomi’’, Dusseldorfe, Vokietijoje. Jei šis renginys pasiseks, tai laikysiu labai dideliu pasiekimu ir žingsniu į priekį, po kurio planuočiau keliones į daugiau masinių renginių Europoje (ComicCon Londone, Narcon Švedijoje ir pan.) ar net kituose žemynuose. 
O šiaip, turbūt labiausiai didžiuojuosi pačia pradžia. Prieš nuspręsdamas siekti aukštumų iliustracijos srityje, baigiau Computer Games Design bakalauro studijas Anglijoje. Tame kurse turėjau galimybę išbandyti daugelį dalykų – žaidimų dizainą, 3D modeliavimą, animaciją, bei darbą su grafiniais varikliukais kaip ‘’Unreal Engine’’. Taip pat metus su 3D modeliavimu dirbau žaidimų studijoje ‘’Tick Tock Games’’ (dabar ‘’Rebellion North’’). Išbandęs daugelį sričių nusprendžiau, kad labiausiai man patinka illiustracija. Deja, paskaitos universitete neturėjo nieko bendro su piešimu, tad visko teko mokytis pačiam, ką vis dar tebedarau. Šis spendimas mesti sukauptą patirtį ir pradėti kažką naujo bei statyti savo paties ”brandą”, buvo siaubingai gasdinanti, tačiau labai tuo didžiuojuosi, ir tvirtai tikiu, kad ateityje tai pasiteisins.

GP: Na, ir pabaigai, pažiūrėkime sau po kojomis: ką manai apie geek-kultūrą Lietuvoje?

AK: Turiu pripažinti, kad neturiu daug žinių apie lietuvišką geek-kultūrą, tačiau labai džiaugiuosi visai neseniai gimusio Comic Con Baltics iniciatyva. Pats dalyvavau praeitame 2018 Comic Con’e ir praleidau nuostabų laiką, manau renginys buvo didelis hitas ir labai tikiuosi, jog ateityje jis prikrauks tik dar didesnį dėmesį. Beje, aš dalyvausiu bei prekiausiu savo kūryba ir ateinančiame ‘’Comic Con Baltics 2019’’, taigi jei ten būsite, būtinai užsukite prie mano stalo!
Daugiau autoriaus darbų galite rasti čia:
Artstation: https://www.artstation.com/tmiracle 
Deviantart: https://tmiracle.deviantart.com 
Youtube: https://www.youtube.com/tmiracleart 
Twitch: https://www.twitch.tv/tmiracleart
Twitter: https://twitter.com/TMiracleART 
Instagram: https://www.instagram.com/tmiracleart
Parama autoriui:
Patreon: https://www.patreon.com/TMiracle