Autorius: Tagio

2016 metų pavasarį „Max Payne“ ir „Alan Wake“ kūrėjai „Remedy Entertainment“ po kelerių metų reklaminių filmukų pasauliui pristatė naujausią savo projektą „Quantum Break“. Holivudo aktorių kupinas veiksmo žaidimas buvo vertinamas tiek teigiamai, tiek nelabai, tačiau netruko rasti savo gerbėjų būrį. O patys „Remedy“ nuo tada tapo tylūs ir ėmėsi naujo projekto.

Šiuo metu žinoma, kad kodinius vardu „Project 7“ (arba sutrumpintai – „P7“) kuriamas žaidimas po ilgos pertraukos taps pirmuoju multiplatforminiu studijos žaidimu. Nuo įsipareigojimų „Micorosft“ išsivadavusi studija šį kartą sukirto rankomis kartu su „PayDay“ ir „Sniper Elite“ leidėjais „505 Games“.

Kol kas apie „P7“ sklinda tik padrikos kalbos, kuriose teigiama, kad žaidimas nenutols nuo „Remedy“ įprasto kinematografiško istorijos pasakojimo. Kūrėjai vis dar didžiausią dėmesį skiria žaidimo siužetui ir jo pateikimui, tačiau gandai kalba ir apie „Destiny“ įkvėptus daugelio žaidėjų režimo elementus.

„P7“ yra kuriamas AK, Xbox One ir PS4 platformoms, žaidimą parduotuvių lentynose turėtume pamatyti kitais metais. Na o pirmąsias oficialias detales apie žaidimą sužinosime jau po mėnesio kartu su kitais „505 Games“ rengiamais „Indivisible“, „Underworld Ascendant“ ir „Bloodstained: Ritual of the Night“ pristatymais.