Autorius: Artojas

Activision–Blizzard atsiskaitė už 2014–uosius kalendorinius metus. Rezultatai puikūs, o skaitmeniniai pardavimai generavo beveik pusę visų pajamų!

Per paskutinį pernai metų ketvirtį, Activision–Blizzard gavo 2,21 milijardą JAV dolerių pajamų. Rezultatas vos menkesnis nei pasiektas per tą patį laikotarpį pernai, tačiau bendrovė gerokai viršijo savo planus ketvirčiui — buvo numatyta, kad bendrovės pajamos tesieks 1,5 milijardo JAV dolerių.

Metinės Activision–Blizzard pajamos siekia net 4,81 milijardą, o vertinant bendrus rezultatus sunku išskirti čempioną. Šių metų debiutantas Destiny, kartu su žaibiškai populiarėjančių Hearthstone per metus užkalė 850 milijonų. Activision tikina, kad Destiny turi 16 milijonų registruotų žaidėjų, o Hearthstone 25 milijonus. Taip pat pasidžiaugta puikiu Heroes of the Storm beta testu, kuriame sudalyvavo 9 milijonai žaidėjų ir World of Warcraft pasaulio atgimimu — baigiantis metams šį MMO žaidė 10 milijonų žmonių.

Call of Duty serija išsaugojo auksinius kiaušinius nešančios vištelės titulą — Advanced Warfare 2014–aisiais tapo geriausiai parduodamu žaidimų konsolėms, o serija nuo 2003–ųjų užkalė 11 milijardų dolerių pajamų. Ta proga buvo patvirtinta, kad naujas serijos žaidimas jau kuriamas, tad šiemet iš ties sulauksime tęsinio kurį mums pateiks Treyarch. Šaudyklių mėgėjams tai ne vienintelė priežastis džiūgauti, buvo pranešta, kad Overwatch beta testas taip pat prasidės 2015–aisiais.

Pernai metų pradžioje, Activision taip pat gyrėsi, kad Skylanders tapo 2 milijardų vertės frančize. Metams baigiantis serijos sugeneruotos pajamos ūgtelėjo dar vienu milijardu.

Reziumuojant — Kad ir ką bekalbėtume, Activision kieme business as usual.

Jei norite detaliai peržiūrėti Activision–Blizzard ataskaitą, spauskite čia. Žemiau esančiame video rasite trumpą Sony ir Take 2 finansinių metų apžvalgą.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!