Autorius: Patarejas

Sukūrus šeimą, ar sudarius oficialiai neįformintą sąjungą tarp dviejų žmonių, sprendimai nebebūna priimami po vieną. Net ir menkiausią šeimos pirkinį turi patvirtinti visi šeimos nariai, na ar bent jau tie, kurie turi tokią teisę. 

Viena iš sunkesnių užduočių – įtikinti merginą ar žmoną, kad konsolė ar kitas žaidimų įrenginys yra reikalingas pirkinys. Tad trumpai pristatau penkis žaidimus, kurie galbūt pakeistų jūsų antrosios pusės požiūrį į XBOX.

Svarbiausia, kad šis pasikeitęs požiūris nepasisuktų prieš jus.

Tikiuosi, jūs suprantate apie ka aš:)

Hexic HD
wom2Pradedu nemokamu ir automatiškai XBOX’e įdiegtu galvosūkių žaidimu HEXIC HD. Hexic – tai casual žaidimas iki kaulų smegenų. Jo tikslas – vartyti ekrana užpildžiusius šešiakampius taip, kad trys ar daugiau vienos spalvos figūros susiliestų tarpusavyje. Paprastutis žaidimas, tačiau vienas iš tų laiko žudikų, kai viskas prasideda “Pabandysiu kartelį” ir baigiasi “Och, Nekviestą meilę pamiršau pažiūrėti”.
Bejeweled 2
wom3Dar vienas galvosūkių žaidimų. Iš tos jau nebe naujosios, tačiau amžinai atsinaujinančios bangos – Zuma, mano jau minėtas Hexic ir k.t. Bejeweled yra klasika. Žaidime jūs keičiate įvairiaspalvius brangakmenius vietomis, siekdami sudėti tris ar daugiau iš eilės ir taip rinkdami taškus.
Ticket to Ride
wom4Ticket to Ride yra stalo žaidimo kompiuterinė versija. Apie stalo žaidimą galite pasiskaityti ankstesniame įraše. XBOX360 variantas yra identiškas tiek savo taisyklėmis, tiek žaidimo procesu. XBOX Live pagalba galima žaisti prieš žmones iš viso pasaulio.
Brain Challenge
wom5Intelekto testų rinkinys, su galimybe kasdien treniruoti savo didžiuosius pusrutulius. Lyg ir nieko ypatingo, tačiau įsivaizduokite, kas dėsis po to, kai jūsų brangioji sužinos, kad išnaudoja vos 1 proc. savo smegenų…
Lips
wom6Brangiausias iš visų išvardintų žaidimų, tačiau neabejotinas pradedančiosios geimerės hitas. Lips parduodamas su dviem mikrofonais, o ten kur mikrofonai, ten turi lietis ir daina. Taip, Lips – karaoke žaidimas. Tik skirtingai nuo paprasto karaoke, dainorėliai yra įvertinami taškais – ar pataikė į natą, ar pakankamai ilgai ją išlaikė, ar dainavo į ritmą. Turint omenyje, kad kiekviena moteris, tai be penkių minučių popmuzikos žvaigždė, Lips sunaikins bet kokį jūsų antrosios pusės nora priekaištauti dėl balto užiančio daikto po televizoriumi.
Sėkmės,
ŽPat.
Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!