Autorius: Artojas

Taip tikrai! 5 minutės kurias šįryt praleidau su šiuo filmuku buvo baisingai neįtikėtinos. Net nežinau, ar lietuvių kalbos žodyne yra tinkamesnis žodis jam apibūdinti nei tas kurį turi anglai. Bizzare!
Šis filmukas ne tik puikiai atspindi žaidimų (ar žiaurumo juose) raidą, bet ir sukelia įvairiausių povandeninių minčių. Tiesą sakant aš pats nebeiškoduoju ką galvojau žiūrėdamas filmuką, nes mano minčių srautas buvo toks pat chaotiškas kaip ir vaizdai ekrane. Finale tiesa gan aiškiai supratau, kodėl žodžius kulminacija ir ejakuliacija laikau labai giminingais. Tiesą sakant aš juos laikau pačiais sinonimiškiausiais iš sinonimų. Aišku tai galioja tik tuo atveju jei toji kulminacija, ar ejakuliacija yra savalaikė ir pavykus.

Užsieniečiai tagina filmuką NSFW ženkliuku, kas reiškia, kad jo žiūrėjimas darbe gali sukelti šiokių tokių nepatogumų. Aišku viskas priklauso nuo to kur dirbat. Jei tarkim jūsų kolegos turi skeptišką požiūrį į jūsų aistrą žaidimams, video tikrai geriau bus žiūrėti namuose.

Video Games from MUSCLEBEAVER on Vimeo.

Via Kotaku.