Autorius: Patarejas

warren

Būdamas didelis Warren’o gerbėjas, negaliu nepasidžiaugti jo dvidešimt penktu profesinės veiklos jubiliejumi. Kaip savo bloge rašo pats Warren’as: “Po velnių – aš net prisimenu kaip buvau apsirengęs [eidamas į darbo pokalbį] – khaki spalvos marškinėliai, militaristinio stiliaus kelnės, žalia liemenė ir tuo metu man buvę tokie stilingi žalios zomšos itališki sportiniai bateliai. Po to kai man pasiūlė redaktoriaus asistento darbą su minimalia alga, jaučiausi laimingiausiu žmogumi pasaulyje” (laisvas zpat.lt vertimas).

Nuo to laiko jau praėjo 25 metai – didelis laiko tarpas bene jauniausiam pramogų industrijos sektoriui – video žaidimams. Per tą laikotarpį Warren’as Spector’as patyrė ir didelio triumfo, ir nemažo nusivylimo akimirkų. Jis dalyvavo kuriant tokius didelio populiarumo ir kritikų dėmesio susilaukusius žaidimus kaip Wing Commander, Ultima serija, Thief ir mano mylimiausias Deus Ex.

Paskutinis Warren’o biografijoje datuojamas žaidimas – 2004-ųjų Thief: Dark Shadows. Šiuo metu Warren’as Spector’as darbuojasi savo kompanijoje Junction Point Studios. Apie vykdomus projektus nutyli, užsimindamas, kad dar ne laikas apie juos skelbti.

Su Warren’o Spector’o biografija galite susipažinti wikipedios pagalba.

Geros dienos,
ŽPat.

p.s. nagrinėju Spore, bei mokausi žaisti su XBOX.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!