Autorius: Mangirdas

Dar vienas Hearthstone sezonas artėja prie pabaigos, o tai reiškia dar vieną finalinį HCT renginį prieš pat GameOn III! Rugsėjo 2-3 dienomis dienomis vykstančiose varžybose, patys geriausi vasaros sezono žaidėjai surems savo kalades visoje Europoje vykstančiuose renginiuose, kurie ir vėl neaplenks Lietuvos. Įprastoje Vilniaus tavernoje, AntiCafe Time Area galėsite ne tik išvysti geriausius Lietuvos Hearthstone žaidėjus, kurie išmėgins savo jėgas HCT pavasario sezono atkrintamosiose, tačiau sudalyvauti mini turnyruose ir laimėti šaunių prizų.

Vasaros sezono atkrintamosios

Šiame, kas tris mėnesius vykstančiame turnyre dalyvauja 64 daugiausia HCT taškų per sezoną surinkę žaidėjai, prie kurių prisijungs net 8 Taver Hero kvalifikacijas praėję dalyviai. Visi vasaros atkrintamųjų varžybų dalyviai žais tarpusavyje Swiss formatu. Po visą savaitgalį truksiančio turnyro paaiškės 4 geriausi Europos žaidėjai, kurie ir pelnys teisę dalyvauti Hearthstone vasaros sezono finale ir varžytis dėl 250 000 dolerių siekiančio prizinio fondo.

Tavern Hero kvalifikacija

Kaip ir praėjusį sezoną, Tavern Hero turnyras vyks dieną prieš pagrindinį renginį, internetu. Šiame turnyre gali dalyvauti Taver Hero kvalifikacijose laimėję žaidėjai, kurie su kitais tavernos herojais iš kitų miestų varžysis tarpusavyje. 8 geriausi prisijungs prie 64 HCT dalyvių ir varžysis dėl galimybės patekti į didijį HCT vasaros zeono finalą.

Lietuva į Tavern Hero turnyrą delegavo net 2 žaidėjus. Mangirdas “silikonas” Bitkauskas į šį turnyrą pateko laimėjęs Kaune vykusiose kvalifikacijose, o Džiugas “s8ris” Martinkėnas neturėjo lygių Vilniuje. Tiesa, Džiugas Tavern Hero turnyrą greičiausiai praleis, nes jo surinktas HCT taškų kiekis jam leidžia dalyvauti pagrindiniame turnyre be papildomos kvalifikacijos.

Renginio vieta

Lietuviškoji Hearthstone šventė kartu su HCT 2017 vasaros sezono atkrintamosiomis varžybomis vėl įvyks AntiCafe Time Area, gegužės 20-21 dienomis. Šį žaidėjų barą galite rasti Vilniuje, Goštauto g. 8.

Formatas

Turnyro metu bus žaidžiama pagal oficialų 2017-ųjų pavasario sezono formatą. Žaidimai vyks su standart kaladėmis BO5 formatu. Kovos vyks conquest principu, o žaidėjai turės po vieną ban’ą. Visos HCT taisyklės čia.

 

Kiti turnyrai ir veiklos

Greta HCT varžybų, GameOn komanda ketina suorganizuoti ir keletą turnyrų renginio svečiams. Visi apsilankę ir savo kompiuterį ar telefoną atsinešę dalyviai galės sudalyvauti specialiuose standart ir wild formato turnyruose, bei laimėti Hearthstone suvenyrų ir kitų renginio rėmėjų prizų. Kaip ir praėjusiuose renginiuose vykusiuose AntiCafe Time Area, jūsų lauks galybė papildomų atrakcijų ir veiklų, kurios bus paskelbtos jau ateinančiomis savaitėmis

 

Daugiau naujienų apie renginį galite rasti renginio Facebook įvykyje. Dalyvavimas nemokamas!

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!