Net 200 sostinės gyventojų susirinko Vilniaus Katedros aikštėje tam, kad sukurtų gyvą Detektyvo Pikachu paveikslą ir taip pasveikintų į kino sales atvykusį personažą.

Jau gegužės 10 d. visame pasaulyje pasirodančio “Pokemon: Detektyvas Pikachu” filmo premjeros gerbėjai, rodos, nesulaikė savo jaudulio: net 200 sostinės gyventojų susirinko Vilniaus Katedros aikštėje tam, kad sukurtų gyvą Detektyvo Pikachu paveikslą ir taip pasveikintų į kino sales atvykusį personažą.

Pirmąjį gegužės savaitgalį Vilniaus miesto centrinių gatvių praeiviai pasitiko itin spalvingai: prie Katedros varpinės vienas po kito rinkosi geltonai pasipuošę populiariosios kultūros gerbėjai. Net 200 nemokamų bilietų į išankstinę filmo premjerą dovanojusi GeekPropaganda komanda čia kvietė surengti Pikachu Flashmobą, kurio metu buvo tikėtasi sukurti gyvą žymiojo personažo paveikslą, matomą net iš dangaus.

Renginys driokstelėjo visu galingumu: net apniūkti žadėję Vilniaus debesys nedrįso lyti, kai Katedros aikštę papuošė neįtikėtinas kiekis džiaugsmingai nusiteikusių frančizės entuziastų! Čia geltonai žibėjo ne tik užkietėję Pokemonų gerbėjai, bet ir tiesiog smagiai savaitgalį leidžiančios vilniečių šeimos ar net atsitiktiniai praeiviai. Kaip atrodė gyvasis Detektyvo Pikachu paveikslas ir vienas spalvingiausių sostinės šeštadienių – žiūrėkite video siužete:


Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti kvietimais į išankstinę GeekPropaganda “Pokemon: Detektyvas Pikachu” premjerą. Kvietimą gauti galite ir jūs: sekite naujienas mūsų portalo Facebook paskyroje. Vis dar neapsisprendėte, ar norite pamatyti filmą? Išankstinę peržiūrą stebėję Tokyo miesto gyventojai jau pareiškė savo nuomonę apie ateinančią premjerą (skaityti straipsnį).

Filmo premjerą kartu su viso pasaulio Pokemonų fanais galite pamatyti visose kino salėse jau nuo gegužės 10 d. Bilietus įsigykite ForumCinemas.lt

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!