Autorius: Mangirdas

2019 – ieji su kiekviena diena artėja prie pabaigos ir nors šis faktas kai kuriems gali kelti liūdesį kompiuterinių žaidimų mėgėjai anaiptol neturi priežąsčių pulti į rudeninę depresiją! Pastarieji metai kompiuterinių žaidimų pasauliui žada dar daug, kadangi iki jų pabaigos bus išleistas ne vienas dėmesio vertas žaidimas. Siūlome pažvelgti į 10 daugiausiai žadančių žaidimų pasirodysiančių iki metų galo!

„Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville“ (Spalio 18 d.)

Jau labai greitai studija „PopCap Games“ pristatys naujausią dalį populiarioje „Plants vs. Zombies“ žaidimų serijoje. Visai kaip ir „Garden Warfare“ žaidimai, naujausia dalis „Battle for Neighborville“ bus nuotaikinga trečio asmens šaudyklė pasižyminti akiai malonia animacinio stiliaus grafika, humoro jausmu, milžinišku pasirenkamų personažų skaičiumi ir dideliu susitelkimu į žaidimo „multiplayer“ aspektą. Žaidėjai gaus progą išbandyti virš 20 klasių per abi priešiškai nusiteikusias augalų ir zombių puses. Tiems, kurie norės tyrinėti miestelio „Neighborville“ apylinkes žaidimas taip pat pasiūlys galimybę išbandyti puikiai išplėtotą „Player vs. Environment“ režimą trijų žaidėjų būriuose arba žaisti dviese per padalintą ekraną. 

„Call of Duty: Modern Warfare“ (Spalio 25 d.)

Ilgametė, kultinė pirmo asmens šaudyklių frančizė „Call of Duty“ šiais metais grįžta su žaidimu turinčiu „Modern Warfare“ pavadinimą. Šį kartą serija veiksmą iš tolimos ateities ar Antrojo pasaulinio karo laikų gražina į populiarų, fanų pripažinimo sulaukusį modernųjį laikotarpį. Nors išvysime tokių veikėjų kaip kaptino John Price grįžimą, panšu, kad žaidimas netęs „Modern Warfare 3“ istorijos. Veikiau, tai bus serijos pradėjimas iš naujo kūrėjams pasitelkiant naujas technines galimybes, kurios neegzistavo prieš 10 metų. „Multiplayer“ režime turėtume išvysti daug klasikinių serijos elementų tokių kaip legendinio taktinio branduolinio ginklo panaudojimas, kuris 2009 – ųjų „Call of Duty: Modern Warfare 2“ buvo įmanomas tik sėkmingai nukovus 25 žaidėjus nemirštant.  

„Luigi’s Mansion 3“ (Spalio 31 d.)

Helovino proga pasirodys nuotaikingas nuotykių žaidimas „Luigi‘s Mansion 3“. Vienas iš klasikinių „Nintendo“ personažų Luigi dar kartą susirems su paranormaliais reiškiniais ir ieškos pagrobtų draugų klaidžiodamas po bauginantį viešbutį kuriame vaidenasi. Žaidime bus jaučiama visai serijai būdinga „Vaiduoklių medžiotojų“ įtaka. Savo kovoje su angamtiniais reiškiniais Luigi toliau naudos „Poltergust G-00“ įrangą, kuri šioje dalyje pasižymės įvairiais atnaujinimais: „Slam“ funkcija žaidėjas galės trenkti vaiduokliams, naudojant „Suction Shot“ funkciją  bus įmanoma pagriebti tam tikrus objektus ir juos sudaužyti. Žaidimą bus galima žaisti ir dviese, antrajam žaidėjui valdant Luigi kloną vardu Gooigi. Be vietinio kooperacinio režimo įmanomas žaidimas tinkle įtraukiantis iki 8 žaidėjų. Tai puiki dovana vaikams, ypač Helovino vakarui!

„Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020“ (Lapkričio 5 d.)

Po to kai padėsite Luigi susitvarkyti su situacija viešbutyje, galėsite išbandyti kitą žaidimą įtraukiantį ikoniškuosius „Nintendo“ personažus. Kartu su Mario ir greičiausiu visų laikų ežiu Soniku bei jų draugais (ir priešais) anksčiau laiko išbandykite savo jėgas Tokijo Olimpinėse žaidynėse naujajame žaidime „Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020“. Žaidime galima dalyvauti tiek moderniose Tokijo Olimpinėse žaidynėse 2020 – siais, tiek nostalgiškose retro Tokijo Olimpinėse žaidynėse, kurios buvo suorganizuotos 1964 – siais metais. „Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020“ bus galima žaisti su artimaisiais tiek vietiniu kooperaciniu režimu, tiek žaidžiant tinkle. 

„Red Dead Redemption 2 (PC)“ (Lapkričio 5 d.)

Legendiniai atviro pasaulio žaidimų kūrėjai „Rockstar Games“ atsakingi už garsiuosius „Grand Theft Auto“ žaidimus šiais metais PC platformos mėgėjams dovanos konsolėse milžiniško pasisekimo susilaukusios Vesterno serijos žaidimą „Red Dead Redemption 2“. Žaidimas mus gražins į 1899 – sius metus. Laukiniuose vakaruose įkūnysime personažą vardu Arthur Morgan ir įsitrauksime į tamsų gyvenimą anapus įstatymo. „Red Dead Redemption 2“ suteiks daug laisvės tyrinėti smulkmeniškai sukurtą Vesterno tematikos atvirą pasaulį, mėgautis kruopšiai atkurta laikotarpio atmosfera, užsiimti skirtingomis veiklomis ir misijomis apart pagrindinės istorijos kampanijos. Žaidimo versija asmeniniams kompiuteriams bus labiausiai atidirbta, kadangi ji įtrauks įvairius grafikos patobulinimus nematytus konsolėse ir smarkiai išplės žaidimo turinį nuo naujų ginklų iki naujų misijų. 

„Need for Speed: Heat“ (Lapkričio 8 d.)

Daug metų besitęsianti lenktyninių žaidimų serija „Need for Speed“ šiemet grįžta su nauju žaidimu „Need for Speed: Heat“. Kaip ir daugelis kitų žaidimų serijoje, naujoji „Need for Speed“ dalis bus atviro pasaulio lenktynių žaidimas. Ne taip kaip ankstesniame serijos žaidime „Need for Speed: Payback“ naujojoje dalyje nebus dinamiško paros ciklo. Dienos metas priklausys nuo paties žaidėjo pasirinktos veiklos – legalių lenktynių dieną arba gatvės lenktynių naktį. Žaidimo veiksmas vyks išgalvotame mieste „Palm City“ įkvėptame Floridos valstijos miesto Majamio JAV (panašiai kaip ir „Vice City“ iš „Grand Theft Auto“ serijos). Vien iš „Need for Speed: Heat“ dėžutės viršelio galima matyti, kad žaidime bus puoselėjama 1980 – ųjų „retro“ stiliaus estetika, kurios elementų galima aptikti ir tokiuose žaidimuose kaip „Grand Theft Auto: Vice City“ (2002) arba „FarCry 3: Blood Dragon“ (2013). 

„Pokemon Sword & Shield“ (Lapkričio 15 d.)

Pokemonų treneriai jau 20 metų siekiantys savo tikslo „sugauti juos visus!“ gaus galimybę pratęsti savo pokemonų kelionę aštuntos kartos „Pokemon“ serijos žaidimuose kaip visada išeinančiuose dviejomis skirtingomis versijomis. Šį kartą  tai bus „Pokemon Sword“ ir „Pokemon Shield“. Versijos skirsis kai kuriais pokemonais, kuriuos galima sugauti, bei pavieniais pokemonų gimnastikos salių lyderiais. „Pokemon Sword & Shield“ bus trimatis „Pokemon“ serijos žaidimas su atviro pasaulio elementais. Žaidėjai bus nukeliami į naują Galaro regioną. Susikūrę savo pokemonų trenerį žaidėjai galės gaudyti pokemonus atviroje zonoje „Wild Area“. „Pokemon Sword & Shield“ pristatys naują žaidimo elementą – „Dynamax” efektą, kuris pokemonus gali laikinai padidinti iki milžiniško dydžio, tarsi filmuose apie „Godzilą“. 

„Star Wars Jedi: Fallen Order“ (Lapkričio 15 d.)

Naujausias „Žvaigždžių karų“ tematikos žaidimas sukurtas studijos „Respawn Entertainment“ ir išleistas kompanijos „EA“ perkels žaidėjus į laikotarpį tarp III ir IV filmų epizodų. Mes žaisime kaip jaunas džedajus vardu Cal Kestis, kuris kartu su kitais Džedajų Ordino nariais išgyvenusiais Įsakymą 66 slapstosi ir yra persekiojimas Imperijos agentų. Be Imperijos šturmo karių žaidėjams teks kautis su džedajus medžiojančia Sitų inkvizitore „Second Sister“. Žaidimas veikia „Unreal Engine 4“ variklio pagrindu ir suteiks galimybę iš trečios perspektyvos išbandyti kovą šviesos kardu, naudotis įvairiomis Jėgos suteikiamomis galiomis, kurios apima net laiko stabdymą ir keliauti po skirtingas vietas „Žvaigždžių karų“ galaktikoje.

„Shenmue III“ (Lapkričio 19 d.)

Šiais metais pagaliau išvysime ilgametės, prieš lygiai 20 metų konsolėje „Sega Dreamcast“ prasidėjusios serijos „Shenmue“ trečiąją dalį. Prie „Shenmue III“ dirba garsus japonų žaidimų dizaineris Yu Suzuki. Žaidimo siužetas sukasi apie jauną kovų meistrą Ryo Hazuki siekiantį atkeršyti už savo vėlionį tėvą. Tai atviro pasaulio žaidimas puoselėjantis azietišką estetiką, kuri bus pažįstama visiems išbandžiusiems 2012 – siais išleistą žaidimą „Sleeping Dogs“. Trečioji „Shenmue“ dalis įtrauks RPG elementus, mini-žaidimų įvairovę ir susikoncentruos į muštynių mechaniką.  

„Sniper Ghost Warrior Contracts“ (Lapkričio 22 d.)

Naujausias „Sniper Ghost Warrior“ serijos žaidimas perkels žaidėjus į Sibirą. Šį kartą žaidėjai įkūnys snaiperį samdomą už pinigus. „Sniper Ghost Warrior Contracts“ yra pirmo asmens šaudyklė, kuri kaip ir nurodo pavadinimas, susitelkia būtent į misijas vykdomas snaiperio šautuvu. Kaip ir ankstesnėse dalyse žadimas koncentruosis į slapukavimo („stealth“) elementus, žaidėjui kovojant ne tik su ginkluotais priešais, tačiau ir su atšiauria Sibiro gamta. Žaidžiant „Sniper Ghost Warrior Contracts“ teks ne tik likviduoti taikinius, bet ir kovoti su kitais samdomais žudikais, konkurentais siekiančiais tos pačios premijos. Už tylius nužudymus bus skiriami papildomi taškai, o misijos sukurtos su turint omenyje turiningą peržaidimo galimybę, kadangi kiekviena misija gali būti užbaigta skirtingais būdais. 

Puiki galimybė užsisakyti šiuos žaidimus iš anksto!

Jeigu laukiate minėtų žaidimų jūs turite puikią galimybę juos įsigyti iš anksto internetinėje žaidimų raktų paruoduvėje „Eneba“. Šioje svetainėje galite įsigyti skaitmeninių žaidimų kopijų raktinius kodus, pasirūpinti „Xbox Live“ ar „PlayStation Network“ narystės prenumeratomis, dovanų kortelėmis, papildymais ir dar daugiau! Prekybos kompiuteriniais žaidimais platforma „Eneba“ nuolat deda pastangas jums užtikrinti saugiausią, greičiausią ir patogiausią būdą įsigyti jus dominančių žaidimų raktus, tuo pačiu užtikrindama optimaliausią santykį tarp prekių kainos ir kokybės.